חיפוש
תמונה עבור הקטגוריה סרטי הגנה לחיבור קירות

סרטי הגנה לחיבור קירות

פינה משתנה לקיר גבס Quik-Tape

FMCT
לחיזוק וגימור אחיד של פינות בקיר גבס עם נייר אמריקאי חזק ואיכותי.
יחידות בקרטון:
10

פינה משתנה פלסטיק דביקה

FMPP
תחליף ותיקון לפינה משתנה. ליצירת פינות פנימיות וחיצוניות מושלמות. מגיעה עם פס קיפול לכל האורך אשר מקל על הקיפול והעבודה, כולל דבק החוסך את שכבת השפכטל הראשונה. מספיקה שכבה דקה של חומר לכיסוי הפינה. עמידה נגד עובש. לשימוש פנימי וחיצוני.
יחידות בקרטון:
10

רשת פיברגלס דביק

qt37
רשת דביקה למישקים, לגישור וחיזוק החיבור בין לוחות גבס לגימור חלק ומקצועי

סטרייטפלקס אונו ביד 222

300500
תחליף ותיקון לפינה משתנה ולפינה אפס. יוצר פינות מושלמות – פנימיות וחיצוניות. מספיקה שכבה דקה של חומר ע"ג הסרט. מעולה לקירות גבס וקירות רגילים. מגיע עם פס קיפול לאורך כל הסרט, המקל על הקיפול והעבודה. אינו מחליד. ניתן גם לשימוש חיצוני. עמיד נגד עובש.
יחידות בקרטון:
12
Made In: USA

מידה: 30.5 מטר

סטרייטפלקס אוריג'ינל

300101
מגיע עם חורים רחבים בצדדים לחיבור חזק יותר, פס קיפול וסימונים לחיתוכי פינות לאורך הסרט, חוסך 50% מכמות חומר השפכטל, 50% מזמן העבודה. משמש ליישור חיבורים של מסגרות קצוות מחוררים להדבקה מעולה למשטח מחליף: פינה משתנה, נייר גבס, פינה חיצונית ופנימית.
יחידות בקרטון:
12
Made In: USA

מידה: 30.5 מטר

סטרייטפלקס ארצ'פלקס

300800
מגיע עם פס קיפול לאורך כל הסרט, המקל על הקיפול והעבודה. לדלתות וחלונות עם קשתות, קשתות עם רדיוס קטן וכל סוג של תכנון מעוגל. אין צורך בכלים או חומרים מיוחדים. יוצר מראה אחיד וחלק של הקצוות. אינו נסדק ואינו מחליד. מחליף: קשת PVC וקשת מתכת.
יחידות בקרטון:
12
Made In: USA

מידה: 15.2 מטר

סטרייטפלקס באט טייפ

300400
מיועד לגישור בין רווחים גדולים בין 2 לוחות, אינו שוקע וללא "כיסי אוויר". ניתן גם לשימוש לסגירת סדקים רחבים. לשימוש גם במאוזן וגם במאונך מהיר פעמיים מנייר רגיל, רשת ופינה משתנה– 50% פחות חומר, 50% פחות זמן ליטוש ו 50%- זמן ייבוש מהיר יותר.
יחידות בקרטון:
12
Made In: USA

מידה: 30.5 מטר

סטרייטפלקס טאף טייפ

300200
סרט הגנה חזק עם חורים רחבים. מיועד לפינות פנימיות,חיבורים בין לוחות,חיבור לוחות רצפה מבטון ומניעת חדירת מים. עבודה מהירה ,נקיה וחוסכת חומר שפכטל עמיד כנגד קריעה, סדקים, מים, אינו מחליד ואינו מתכווץ. מגיע עם פס קיפול לאורך כל הסרט.
יחידות בקרטון:
12
Made In: USA

מידה: 30.5 מטר

סטרייטפלקס פרפקט 90

300300
מיועד לפינות פנימיות של 90 מעלות, אין צורך למלא שפכטל עד לפינה, מגיע עם פס קיפול לאורך כל הסרט,, חזק פי 2 מנייר או רשת רגילים, מגשר על רווחים רגילים בקירות גבס ואינו שוקע. ניתן לבצע שכבת גימור של "יד אחת" בלבד, המעניקה גימור מושלם לפינה.
יחידות בקרטון:
12
Made In: USA

מידה: 30.5 מטר
קטגוריות